Kontakt

Tallinna kontor
Vääna 13, Nõmme, 11612 Tallinn
Kontor avatud: E–R 09.00–17.00. (Tulenevalt Covid olukorrast on kontor külastajatele suletud. Vajaduse korral palun leppige telefoniteel eraldi kohtumine kokku)
Küsi pakkumist
Erinevate kindlustusseltside pakkumised ja tingimused võivad erineda üksteisest. Kasuta meie maakleri abi leidmaks enda soovile vastav kindlustuspakkumine.

  Peeter Toomsoo
  Peeter Toomsoo
  juhatuse liige
  Peeter Toomsoo
  juhatuse liige
  Omades paariaastakümne pikkust kinnisvara arenduse ja sõidukite müügi kogemust, ostsin 2008. aastal kindlustusmaaklerettevõtte Credo, kus hetkel tegelen maaklerite koolitamise ja nõustamisega. Alates 2018 kuulun Kindlustusmaaklerite Liidu juhatusse. Usun kindlalt, et kliendil on olulised eelised maaklerilt saadud soovituste põhjal just temale õige lepingu sõlmimisel, aga ka hilisemas kahjukäsitlusprotsessis.
  Eleri Toomsoo
  Eleri Toomsoo
  müügijuht, kindlustusmaakler
  Eleri Toomsoo
  müügijuht, kindlustusmaakler
  Usun meie ettevõtte missiooni ning loodavat väärtust klientidele. Eelistan ise pakkuda väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele terviklahendusi ning kindlustada n-ö linnakinnisvara. Usun, et kindlustama peaks vajaduspõhiselt. Alati ei pea kindlustama kõike, kuid peab leidma targad lahendused. Väga meeldib tegeleda lisaks kindlustusalasele nõustamisele ka kahjujujärgse nõustamisega, mis võimaldab kliendile murevaba kahjukäsitluse ja parima hüvitise.
  Riina Valgma
  Riina Valgma
  andmehalduse spetsialist, kindlustusmaakler
  Riina Valgma
  andmehalduse spetsialist, kindlustusmaakler
  Olen aruandlusspetsialist ning aitan ettevõttel orienteeruda aruandluses, firmasisestes ülevaadetes ja raamatupidamisaruannetes. Minu töö loovamaks pooleks on müügitöö — aitan leida punktuaalse täpsusega parimad lepingud ning samas välja tuua ka lepingute võimalikud nõrgad kohad. Küsige kindlasti pakkumist ja leiame kiirelt parimad lahendused!
  Kätlin Piper
  Kätlin Piper
  kindlustusmaakler
  Kätlin Piper
  kindlustusmaakler
  Tänu pikaajalisele kogemusele tean, millised on klientide ootused ja vajadused lepingute sõlmimisel. Oskan leida parimaid lahendusi kiirelt ja mugavalt. Teenindan palju kaupade vedudega tegelevaid ettevõtteid, kindlustan ärikinnisvara ning pakun ettevõtetele täislahendusi. Küsi kindlasti pakkumist, sest võimalusi ja lahendusi on palju!
  Anu Metsniit
  kindlustusmaakler
  Anu Metsniit
  kindlustusmaakler
  Credo kasutab oma lehel küpsiseid, et tagada parim teenus. Kui jätkad kodulehe kasutamist, kinnitad sellega oma nõustumist küpsiste kasutamisega. Vaata privaatsusreegleid.