Kodukindlustus

Sinu kodu on sinu jaoks oluliseim ja arvatavasti kalleim investeering. Kodukindlustus on üks võimalustest oma investeeringut kaitsta. Suur osa õnnetustest leiab aset just kodus. Õnnetused võivad juhtuda ka juhul kui oled varustanud oma kodu tulekustutite, suitsuandurite ja muu ohutustehnikaga. Ohutusnõuete täitmine ei anna aga garantiid, et koju naastes on kõik nii nagu me ta jätsime. Kodukindlustus annab sulle võimaluse suuremate õnnetuste korral taastada oma vara algupärasesse seisu.

Kui sa kahtled kodukindlustuse vajalikkuses, siis vaata oma kodus ringi ja mõtle milline on iga eseme väärtus mida enda ümber näed. Näitena võtaksime elutoa. See on vaid üks tuba sinu kodust, kuid kas sa tõesti suudaksid asendada kõik esemed alates mööblist kuni televiisori ja muu tehnikani ilma kindlustuseta? Kuigi kindlustus ei saa asendada kõiki sinule väärtuslikke esemeid, saab ta vähemalt pehmendada ühest halvast õnnetusest tulenevat kodust ilmajäämist.

Oleme kogenud, et tihti sõlmitakse kodukindlustus panga kaudu automaatselt või iseteeninduses, süvenemata lepingu sisusse. Meie soovitame lepingu sõlmimiseks kindlasti kasutada maakleri abi, sest lepingud sisaldavad palju nüsnsse ning kuna meie vahendame 8 kindlustusseltsi tingimusi, siis võimalusi ja eripärasid on väga palju. Väga tihti see mis sobib naabrimehe kodu kindlustamisel ei pruugi sobida teile, sest harjumused ja harrastused on erinevad.

Tänapäeval ei oodata kodukindlustuse lepingust vaid üksnes hoone kaitseid vaid väga suurt rolli mängib ka kodutehnika ja kaasaskantava vara kindlustus- kallite tehnikaseadmete kukkumisel ja purunemisel on oluline roll inimese igapäevaelule. Lisaks on palju erinevaid hobisid ning reisitakse palju- kodukindlustus annab ka kaasaskantavale varale kaitse.

Kodukindlustusega saad kindlustada hoonet- korterit- rajatist soovi korral lisakaitseid juurde võtmata. Enamasti on siiski vajalik kindlustada hoone siseviimistus, mõttelised osad ja vastutus kolmandate isikute ees. Loomulikuks on ka koduse vara kindlustamine, mille hüvitamispõhimõtete kohta edastame teile ka kohe koos pakkumisega informatsiooni, et saaksite olla teadlik kuidas teie vara hüvitatud saab.

Tänapäeval on ka populaarseks korterite lühirendile andmine perioodiks millal ise olete reisil või siis ongi soetatud korter mis teenib teile tulu kas pikaajalise või lühiajalise rendiga. Sellisel juhul on vajalik kindlasti maakleri teavitamine, kes pakub teile võimalused kindlustamiseks- need kaitsed aga ei pruugi olla nii laiad kui isikliku koduna kasutusel olevale elupaigale. Samas antud informatsioon on oluliseks, sest selle edastamata jätmisel ja kahju toimumisel on kindlustusseltsil õigus hüvitist vähendada või sellest keelduda.

Erinevate kindlustusseltside pakkumised ja tingimused võivad erineda üksteisest. Kasuta meie maakleri abi leidmaks enda soovile vastav kindlustuspakkumine.

Maaklerite kontaktid
Küsi pakkumist
Erinevate kindlustusseltside pakkumised ja tingimused võivad erineda üksteisest. Kasuta meie maakleri abi leidmaks enda soovile vastav kindlustuspakkumine.

    Credo kasutab oma lehel küpsiseid, et tagada parim teenus. Kui jätkad kodulehe kasutamist, kinnitad sellega oma nõustumist küpsiste kasutamisega. Vaata privaatsusreegleid.