Teadaanne!

Hea klient,

Täname Teid, et olete kindlustuslepingu vahendamisel usaldanud Credo Kindlustusmaaklerid OÜ-d ja olnud meie hea klient. Anname Teile teada, et Credo Kindlustusmaaklerid OÜ ja IIZI Kindlustusmaakler AS on ühendanud jõud ning Credo Kindlustusmaaklerid OÜ maaklertegevuse võtab üle IIZI Kindlustusmaakler AS.

Eeltooduga seoses haldab alates 01.02.2022 Teie kindlustuslepingut Credo Kindlustusmaaklerid OÜ asemel IIZI Kindlustusmaakler AS.
Teie jaoks kindlustuslepingute halduse üleminekuga midagi ei muutu ja täiendavaid toiminguid teha pole tarvis. Kogu vajaliku informatsiooni saate oma seniselt kontaktisikult, kes teenindas teid ka Credo Kindlustusmaaklerid OÜ-s.

Teavet saab ka IIZI Kindlustusmaakler AS üldkontaktidelt:
Telliskivi 60/2, Tallinn 10412
+372 666 0 300
info@iizi.ee

Edaspidi esitab Teile kindlustusmakse arveid IIZI Kindlustusmaakler AS, mille palume tasuda arvel märgitud IIZI Kindlustusmaakler AS-i arvelduskontole.

Kui Teie kindlustusleping hakkab lõppema, saadab IIZI Kindlustusmaakler AS Teile pakkumise uue kindlustuslepingu sõlmimiseks.
Kinnitame, et koostöö IIZI Kindlustusmaakler AS-iga saab olema sama meeldiv kui senine koostöö Credo Kindlustusmaaklerid OÜ-ga.
IIZI Kindlustusmaakler AS on 2000. aastal loodud, tänaseks Eesti suurima kliendibaasi ja turuosaga kindlustusmaaklerfirma, mis võimaldab meil pakkuda meie klientidele kaasaegseid ja klientide kindlustusvajadusega kooskõlas olevaid lahendusi. Vaata rohkem www.iizi.ee

 

Lugupidamisega

PEETER TOOMSOO
Credo Kindlustusmaakler OÜ
Juhatuse liige

IGOR FEDOTOV
IIZI Kindlustusmaakler AS
Juhatuse liige

17.01.2022

IIZI Kindlustusmaakler
Credo kasutab oma lehel küpsiseid, et tagada parim teenus. Kui jätkad kodulehe kasutamist, kinnitad sellega oma nõustumist küpsiste kasutamisega. Vaata privaatsusreegleid.