Kaskokindlustus

Kaskokindlustusega on võimalik kindlustada erinevat liiki sõidukeid, mis on Eesti Vabariigis alaliselt või ajutiselt registreeritud — sõiduautosid, veoautosid, vedukautosid, mootorrattaid, busse, traktoreid, töömasinaid ja nende haagiseid.

Superkaskoga saab kindlustada kuni 20 aastaseid sõidukeid. Üle 20 aastaseid sõidukeid on võimalik samuti kindlustada, kuid erikokkuleppega ja kinnitusega. Seega pakkumuse tegemine võib võtta veidi kauem aega. Sõidukitele, mis on vanemad kui 6 aastat, saame pakkuda Liiklus+ kindlustuskaitseid, mis annavad sõidukile osalise kaskokindlustuse kaitse.

Lepingu sõlmimise eelduseks võib olla signalisatsiooni ja immobilaiseri olemasolu, mõnel juhul on nõutud ka lisaimmmobilaiser või TrackQuard. Lisanõuetest teavitab teid meie maakler koos pakkumise edastamisega. Sõidukil peab olemas olema ka orginaalkomplektsuses võtmed. Kui mõni võti on puudu tuleb olemasolev võti ümber kodeerida.

Sõidukid millele on lisatud lisavarustust üle 800 eur vajavad lisavarustuse fikseerimist lepingul. Ümberehitatud ning erilahendusega sõidukid (külmikautod, tõsteseadmetega autod jne) kindlustatakse erikokkulepetega ning maakler vajab täpsemat informatsiooni antud lisaseadmete kohta.

Enne uue kaskokindlustuse lepingu sõlmimist soovime ka sõidukit pildistada fikseerimaks sõiduki varustust ja seisukorda. Sõiduki pildistamine annab kindlustunde, et maakler on üle vaadanud kogu sõiduki varustuse ning vajalikud lisad on lepingule märgitud, samuti pildid on aluseks kiireks ja korrektseks kahjukäsitluseks tõendamaks sõiduki korrasolekut ja varustuse taset- ehk ka turuväärtust vajadusel.

Kindlustuskaitse variandid ja paketid on igal seltsil erinevad- leiame teile kindlasti sobiva kindlustuskaitse lähtudes teie kindlustushuvist. Samuti pakub Credo kindlustusmaakler kahjude korral nõustamisteenust. Seega kindlasti helistage ka enda maaklerile kes aitab anda teile soovitud informatsiooni, tuge ning aitab vajadusel edastada kindlustusele teateid ja dokumente. Kui kahjukäsitlus ei suju ootuspäraselt siis samuti andke enda maaklerile teada, sest oskame kindlasti teid aidata ning suhelda seltsiga, et asjad siiski kiiresti ja teile meeldivalt laheneksid.

 

Küsi pakkumist
Erinevate kindlustusseltside pakkumised ja tingimused võivad erineda üksteisest. Kasuta meie maakleri abi leidmaks enda soovile vastav kindlustuspakkumine.

    Credo kasutab oma lehel küpsiseid, et tagada parim teenus. Kui jätkad kodulehe kasutamist, kinnitad sellega oma nõustumist küpsiste kasutamisega. Vaata privaatsusreegleid.