Ettevõttest

Credo Kindlustusmaaklerid OÜ on 2008. aastal loodud ettevõte, mille peamiseks tegevuseks on kindlustustoodete turustamine, kindlustusalane konsultatsioon ning kahjujuhtumi toimumisel kliendi nõustamine. Credo Kindlustusmaaklerid OÜ järjepidevalt kasvatanud oma klientide arvu ning vahendavate kindlustuspreemiate mahtu. Meil on pikaajalised partnersuhted kõigi Eesti kindlustusseltsidega eesmärgiga pakkuda klientidele võimalikult suurt valikuvõimalust saades sealjuures kliendi eelistatuimaks valikuks kindlustusteenuste valimisel.

Credo Kindlustusmaaklerite tiimi kuulub 10 töötajat, kes aitavad klientidel leida parimaid kindlustuslahendusi. Meie töötajad on professionaalid, kellest paljud on töötanud kindlustusalal enam kui 10 aastat.

Credo Kindlustusmaaklerid OÜ vahendab iga aasta ca 2 miljoni euri väärtuses kindlustuslepinguid!

Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele parimaid kindlustuslahendusi. Meie eeliseks teiste suuremate kindlustusmaaklerite ees on personaalsus ning iga pakkumise põhjalik analüüs, mis vastab kliendi kindlustushuvile. Vahendame kõikide Eestis tegutsevate kahjukindlustusseltside tooteid. Meie missiooniks on klientide kindlustamisega luua kindlam elukeskkond ja murevabam igapäevaelu kõigile ühiskonna liikmetele. Soovime:

  • pakkuda professionaalset kindlustusvahendust oma klientidele täites õigeaegselt ja korrektselt kõiki kokkuleppeid
  • olla kindel partner kindlustusseltsidele
  • olla usaldusväärne ja aus tööandja oma töötajatele
  • tagada pidev ettevõtte areng ja hea kvaliteet

Meie peamisteks märksõnadeks on usaldusväärsus ja kliendisõbralikkus. Peame oluliseks klientide soovide mõistmist ja endapoolset kiiret teenindust. Meie põhiväärtused peegelduvad meie igapäevategevustes:

  • usaldusväärne ja motiveeritud meeskond
  • profesionaalsus ja innovaatilisus
  • koostöövalmidus ja paindlik suhtumine
  • pidev areng koos oma klientidega
 
 

 

Credo kasutab oma lehel küpsiseid, et tagada parim teenus. Kui jätkad kodulehe kasutamist, kinnitad sellega oma nõustumist küpsiste kasutamisega. Vaata privaatsusreegleid.