Reisikindlustus

Reisikindlustus annab kaitse reisil toimunud ootamatuste vastu ning nendest tulenevalt lisakulude tekkimisele. Kui reisite seoses tööga ise tihti või on töötajad pidevalt komandeeringus soovitame sõlmida aastase korduvreiskindlustuse, et ootamatud kulutused ei rikuks teie päeva.

Seoses kiiresti muutuva olukorraga Covid19 piirangutega aitame leida teile sobiva lepingu mis vajadusel võimaldab ka tasuliste testide ja karantiini jäämise kulud.

Kindlustades reisikindlustuse gruppe võimaldatakse suuremaid soodustusi!

Valida on nelja põhilisema kindlustuskaitse vahel:

  • meditsiiniabikindlustus
  • reisitõrkekindlustus (ka konverentis ärajäämine nt on põhjuseks mitte reisile minna)
  • Pagasikindlustus (ka vajalike riiete rent juhul kui pagas hilineb aga on vaja kohtumisel osaleda)
  • vastutuskindlustus

Lisana on võimalik kindlustada näiteks asjaajamiskulusid, omal soovil reisi tühistamist, pagasi hilinemisel uute vajalike tarbeesemete soetamist, püsiva puude hüvitist, rendiauto omavastutuse hüvitamist jm.

NB! Reisides Euroopas on tungivalt soovituslik kaasas kanda Euroopa Ravikindlustuse kaarti mida saad tellida endale postiga koju minnes enda eesti.ee kontole. Samuti soovitame enda reis registreerida välisministeeriumi kodulehel- kui on kriitilisi teateid siis välisministeerium saadab teavituse SMSiga ning abistab hätta jäänud reisijaid.

Reisikindlustus on reeglina võrreldes kogu reisi maksumusega suhteliselt väiksem summa. Tuleks mõelda investeeringule, mida saab enda kaitseks teha minimeerides sealjuures tulevikus tekkida võivaid kulutusi.

Erinevate kindlustusseltside pakkumised ja tingimused võivad erineda üksteisest. Kasuta meie maakleri abi leidmaks enda soovile vastav kindlustuspakkumine ja reisi mõnuga!

Maaklerite kontaktid
Küsi pakkumist
Erinevate kindlustusseltside pakkumised ja tingimused võivad erineda üksteisest. Kasuta meie maakleri abi leidmaks enda soovile vastav kindlustuspakkumine.

    Credo kasutab oma lehel küpsiseid, et tagada parim teenus. Kui jätkad kodulehe kasutamist, kinnitad sellega oma nõustumist küpsiste kasutamisega. Vaata privaatsusreegleid.